Blog

Życzenie Wielkanocne,

Drodzy Kliencie,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,


Przeczytaj więcej

Na ten sezon wiosenno-letnie, wszystkie wzory są modne po trochu.

Na ten sezon wiosenno-letnie, wszystkie wzory są modne po trochu.
Przeczytaj więcej

przesilenie wiosenne,

Równonoc wiosenna - jest to równonoc, po nastąpieniu której Słońce przez pół roku będzie oświetlać mocniej
Przeczytaj więcej

"... Świat narodził się z Chaosu

"... Świat narodził się z Chaosu. Nikt nie potrafił dokładnie określić czym on był. Z niego wyłoniły sie dwa pierwsze bóstwa: Uranos- Niebo i Gaja- Ziemia.
Przeczytaj więcej

Grudzień prawie za nami, jeszcze parę godzin do Nowego Roku!

Grudzień prawie za nami, jeszcze parę godzin do Nowego Roku!  Chcemy tylko złożyć parę życzeń :  Szczęśliwego Nowego Roku, Radości, Pomyślności , i Miłych chwil z bliskimi.
Przeczytaj więcej

Ciepłe powitanie zimy,


Zima powoli małymi kroczkami zbliża się do nas. Więc czekamy na zimę, to piękna pora roku, kiedy śnieg pada, jest tak śnieżno i bajkowo.
Przeczytaj więcej

Timberlandy damskie czy czarne botki?

Jesień w pełni za oknem, liście tracą zielone barwniki i powoli wypadają z drzew zostawiają nagie ciemne, suche gałęzi bez opatrunku. Mroźne oddechy zimy nocą i wczesnym rankiem posępnie próbują przebić się do ciała przez warstw ubrania i zaziębić człowieka nie na żarty. W warzywniczych sklepach wszędzie sprzedają dynie, bakłażany, kasztany, gruszek i soczystych jabłek, a dzieci się cieszą że zbliża się Halloween. Jeśli ktoś lubi dynie, wie że najlepsze i najsłodsze są tez najbardziej dojrzałe. Znakomicie smakują w zupach albo smażone z olejem i z czosnkiem.
Przeczytaj więcej

Sportowe obuwie dla Kibiców ?

Strefa nietylko dla Kibiców ! Kochani, dziś wieczorem zobaczymy mecz eliminacji Polska z Danią do Mundial 2018.

 

Będziemy trzymać mocno kciuki za wygraną Polski, bo bardzo chcielibyśmy zobaczyć białą-czerwoną barwę na stadionów gospodarza imprezy i jedno z najbliższycho siąsiadów, jakimś jest Rosja. Mecze będą się odbywać za dwa lata w takich miastach jak : Moskwa, Petersburg, Kaliningradz, Kazania i parę miast ze Wschodniego Kresy, o których nazwę muszę przypomieć z czasów lekcji geografii ze szkoły podstawowej : Jekaterynburg, Niżny Nowogród, Samara, Sarańsk, Wołgograd, Soczi i Rostów nad Donem.


Przeczytaj więcej

Co nowego u Bridget Jones ?

Kochani, w takich jesiennych deszczowych dniach ma się ochoty na filiżankę ciepłego kakao, ciepły koc i dobrego filmu.

 


Przeczytaj więcej

Wszystkiego Najlepszego Wszystkim Panom i Chłopakom z okazji Dnia Chłopaka !!!

A więc obchodzimy dzisiaj Dzień Chłopaka ! A czemuż by nie, skoro tak ostatnio mówi się głośno o równo-uprawnieniu Kobiet i Mężczyzn?


Przeczytaj więcej

Drodzy Kliencie !

Zapraszamy o obejrzenia i zamawiania towarów z naszej strony. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebook. Co prawda jesteśmy nową powstają stronę, ale ciągle staramy się udoskonalić i rozwijać się na potrzeby naszych Klientów.
Przeczytaj więcej
pixel