Sportowe obuwie dla Kibiców ?

2016-10-08
Sportowe obuwie dla Kibiców ?

Kochani, dziś wieczorem zobaczymy mecz eliminacji Polska z Danią do Mundial 2018.

Będziemy trzymać mocno kciuki za wygraną Polski, bo bardzo chcielibyśmy zobaczyć białą-czerwoną barwę na stadionów gospodarza imprezy i jedno z najbliższych sąsiadów, jakimś jest Rosja. Mecze będą się odbywać za dwa lata w takich miastach jak : Moskwa, Petersburg, Kaliningradz, Kazania i parę miast ze Wschodniego Kresy, o których nazwę muszę przypomnieć z czasów lekcji geografii ze szkoły podstawowej : Jekaterynburg, Niżny Nowogród, Samara, Sarańsk, Wołgograd, Soczi i Rostów nad Donem.

Jest to pierwszy raz Impreza Światowa, która odbędzie się jednocześnie na dwóch kontynentach Europa i Azji, dlatego z tych samych tylko powodów, Polska jak się zakwalifikuje się do eliminacji, to będziemy znów mieli wiele radochy z oglądania i kibicowania meczów.

Po udanej organizacji Euro 2012 Polska-Ukraina, oraz po rewelacyjnych udziałach w meczach Euro 2016 we Francji Polska na nowo zaistniała na Światowym Rynku Piłkarskim. Eliminacji do Mudial 2018 będzie ciężka walka o udział w 32 reprezentacji narodowych, mamy nadzieję że Fabiańskiego, Lewandowskiego, Wilczka, Błaszczykowskiego, Milika, Zielińskiego, Krychowiaka i wielu innych piłkarzy zaprezentują się znów znakomicie. Będziemy mocno trzymać kciuka -do boju !!!

Wóżcie sportowe obuwie i kibicujcie razem z nami !!!


pixel