Kalosze dziewczęce - hurt

( ilość produktów: 32 )

Kiepska, deszczowa pogoda jest czymś, co w Polsce znamy aż nazbyt dobrze. Kilka kałuż na chodnikach nie znaczy jednak, że trzeba koniecznie siedzieć w domu – wystarczy ubrać dziecku odpowiednie buty. Kalosze dziewczęce są obecnie dostępne w tak wielu atrakcyjnych dla stopy dziecka i oka modelach, że bez trudu możemy wybrać coś, co idealnie pasuje do naszych potrzeb. W wielu przypadkach kalosze chronią nie tylko przed przemoczeniem, ale również rozmaitymi, niewielkimi zwierzętami żyjącymi na trawnikach, jeśli mamy ochotę wybrać się na wycieczkę do lasu czy na łąkę.

Na okres przejściowy w każdym domu, w którym jest dziecko, powinny zagościć kalosze. W naszej ofercie przedstawiamy zróżnicowane modele, wśród których znaleźć można m.in. kalosze tradycyjne, z wysoką cholewką, jak i takie sięgające jedynie powyżej kostki. Niektóre modele posiadają wygodne ściągacze czy specjalne ocieplenie, dzięki czemu sprawdzą się na każdą pogodę. Nie może zabraknąć również urozmaiconego wzornictwa, odpowiadającego gustom dziewczynek.

Współczesne kalosze dziewczęce nie mają nic wspólnego z modelami, w których niegdyś należało chodzić. Niewygodne, w ograniczonej palecie kolorystycznej... Na szczęście dziś sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej, czego najlepiej dowodzi asortyment naszego sklepu. Atrakcyjne wizualnie i praktyczne. Nie przemakają, dzięki czemu możemy być spokojni, że nasza pociecha po wiosennych harcach na dworze nie przeziębi się. Dostępne w różnorodnych wariantach: z dodatkowym ociepleniem, ściągaczem, który pozwoli zachować suchą stopę podczas największej ulewy, w krótkiej i długiej cholewce. Utrzymane w bogatej kolorystyce, udekorowane nadrukami postaci z bajek. Z naszymi kaloszami dziewczęcymi nie ma mody o nudzie.

pixel