Kalosze chłopięce - hurt

( ilość produktów: 16 )

Nawet w najpiękniejszym lecie zdarzają się pochmurne dni, które wymuszają na nas dostosowanie zarówno stroju, jak i obuwia do panującej aury. Wraz z deszczowym, polskim klimatem w szafie naszych dzieci pojawiają się buty, które pozwalają bawić się na dworze mimo kiepskiej pogody. Dobrze dobrane kalosze chłopięce chronią nie tylko przed deszczem, ale również i błotem czy niskimi temperaturami, umożliwiający świetną zabawę bez brudzenia się czy ryzyka zachorowania po przemarznięciu albo przemoczeniu.

Buty z Wólki Kosowskiej oferowane w ramach naszego asortymentu to przede wszystkim sprawdzone, funkcjonalne modele, które doceni każdy poszukujący praktycznych butów dla dziecka. Wygodne kalosze chłopięce nie tylko dostępne są w różnych fasonach, ale również i kolorach, dzięki czemu sprostają oczekiwaniom estetycznym tak dziecka, jak i jego rodziców. Dodatkowo praktyczny materiał, z którego wykonane są buty w naszej hurtowni obuwia sprawia, że będą one służyć podczas niepogody przez długi okres.

Znana piosenka mówi, że „W czasie deszczu dzieci się nudzą". Czy, aby na pewno? Nawet w pochmurny, dżdżysty dzień można podziwiać otaczający świat, mając pod ręką wygodne i chroniące przed przemoknięciem kalosze chłopięce. Te niewątpliwe buty do zadań specjalnych pozwolą na swobodną zabawę podczas wiosennych roztopów, jak i w trakcie jesiennej słoty. Z jednej strony komfortowe w użytkowaniu, odpowiednio wyprofilowane i wyposażone w elastyczną podeszwę, z drugiej zaś estetyczne wizualnie. W asortymencie znajdziemy zarówno zwykłe, jak i ocieplane modele kaloszy chłopięcych, wzbogaconych w ortalionowe, wiązane i wodoszczelne wykończenie cholewki. Aby harce na świeżym powietrzu obfitowały w wiele radości i uśmiechu.

pixel