Dostawa

WYSYŁKA I CZAS REALIZACJI:

 

Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, DPD Polska.

 
Koszt wysyłki wynosi 25,83 PLN brutto dla paczki do 31,5 kg. Powyższy koszt wysyłki obowiązuje tylko na terenie Polski.

 

Uwaga : Koszt wysyłki dotyczy paczek do 31,5 kg (średnio 3-4 kartony letniego, 2 kartony zimowego). Koszt wysyłki będzie naliczany ręcznie

Wysyłka GRATIS  od 2000 PLN brutto na terenie Polski

  1. Towar wysyłamy po potwierdzeniu zamówienia, maksymalnie do 24 godzin od otrzymania wpłaty na konto lub potwierdzenie wysyłki za pobraniem. Wyjątkiem są dni wolne od pracy oraz święta. Klient jest zawsze informowany o przyjęciu zamówienia oraz wysłaniu przesyłki
  2. Zakupione towary są dostarczone pod adres wskazany na zamówieniu. Koszt przesyłki pokrywa Zamawiający i wynosi od 25,83 PLN brutto (paczka do 31,5 kg). Koszt wysyłki 25,83 PLN brutto obowiązuje tylko przy wysyłce na terenie Polskiej, w razie innej lokalizacji poza RP prosimy najpierw o kontakt telefoniczny lub mailowy przed dokonaniem wpłaty.
  3. Sklep nie ponosi odpowiedzialność za nieprawidłowe wypełniony formularz zamówienia, w wyniku którego przesyłka nie dotarła do Klienta. Klient ponosi w takim przypadku dodatkowe koszty przesyłki.
  4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku braku część towarów objętych zamówieniem klient będzie niezwłocznie informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji.
  5. W wyjątkowych okolicznościach mogąc ulec zmienie koszty przesyłki, Klient zostanie o tym poinformowany przed wysyłką zamówienia.
  6. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.
  7. W przypadku gdy przesyłka jest uszkodzona, należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z nami. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. Przyjęcie przez Klienta przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznicznego.
pixel