Hello April !

2017-04-01
Wiadomość z ostatniej chwili !!!

Z powodu rosnącej na rynku konkurencji obuwniczej i pracowniczej, firma i zarząd Ehurt.Eu postanawia przeprowadzić się do Kolumbii by zapoczątkować działalności w dziedzinie nauki alfabetu Chińskiego i Czeskiego oraz śpiewu hymnu pochwały Życia i Stwórców Świata, a także pogłębienia oraz poznawania nauki medytacji Jogi współczesnej, zasady Konfucjanizmu, oraz studia nowożytnej styl architektury Baroku Europejskiego.
Dodatkowo będziemy pracowali przy zaplątanie słomianych kapelusze, plecaki, espadryle i będziemy je sprzedawać miejscowym tubylcom.

Jednakże mamy nadzieje, że będziemy w stale kontakcie z Naszymi Klientami z Polski. Więc będziemy pisać listy i wysyłać je w butelkach w celu zmniejszanie zanieczyszczeń w Państwach skrzyniach pocztowych, a także dla kontynuowanie wspaniałej tradycji, jakiej jest pisanie listy w butelkach, mając także na uwadze popularnej obecnie zasady ponownego użycia recykling butelek. Oraz także dla zmniejszanie emisji spalin samochodowego na Polskich drogach, zastąpimy przekazu internetowego i wysyłkowego gratisowego w Waszym mieście.


Źródło zdjęcia Internet
pixel