Co nowego u Bridget Jones ?

2016-10-04
Co nowego u Bridget Jones ?

Kochani, w takich jesiennych deszczowych dniach ma się ochoty na filiżankę ciepłego kakao, ciepły koc i dobrego filmu.

Wczoraj oglądając protestów kobiet prawie na wszystkich programów telewizyjnych podczas wieczornej kolacji, przyznaję że po częściowo poczułam dumę- z tej racji, że jestem kobietą i że tego faktu, że kobiety potrafią tak solidarnie się zgromadzić i zaprotestować w ważnej dla nich sprawie.

Nonszalancko przypomniało mi się film : "Przeminęło z Wiatrem" : gdzie główna bohaterka -Scarlett O'Hare straciła dzieci, ale pomimo doświadczeń, tragedii i strat potrafiła przetrwać najgorszych chwil. A z kolei jej rywalka, Melania Hamilton- żona Asleya Wilkes, wielkiej miłości Scarlett- po urodzeniu drugiego dziecka umarła podczas porodu. Nie wiem, więc który wybór jest umanitarnejszy i bardziej ludzki. Ale, nie mówmy już o tym. Chciałabym przecież zachęcić do oglądania trzeciej część Bridget Jones.

Muszę przyznać, że oglądania dwie pierwsze części zawsze poprawiło mi humoru i chciałabym iść do kina i oglądać dalszy ciąg perypetii niezbyt rozgarniętej prezenterki telewizyjnej. Pamiętajcie jakie buty Bridget miała, gdy upadła lub się przewróciła? Otóż drogie Panie, mi się wydaję, że zawsze miała szpilki!!! Wysokie zgrabne szpilki, i zawsze jakoś potrafiła zrobić z tego niezłą furorę. Więc kobiety : iście do kina lub oglądajcie klasyki. Cieszcie się chwilą i załóżcie szpilki, chociażby na chwilą, potem możecie gdzieś te szpilki oddłożyć. Liczą się przecież wejścia! I oczywiście dla Pana Darcy !

A buty na szpilkach są przecież bardzo Klasyczne i Kobiece !      

Źródła Internet
pixel