Blog

30-09-2016 12:26

 

Wszystkiego Najlepszego Wszystkim Panom i Chłopakom z okazji Dnia Chłopaka !!!!!

 

A więc obchodzimy dzisiaj Dzień Chłopaka ! A czemuż by nie, skoro tak ostatnio mówi się głośno o równo-uprawnieniu Kobiet i Mężczyzn? Chociaż naprawdę to do końca nie wierzymy w tego terminu, wiecznie jest więć walka między nie jakiego Pana Kowalskiego z Panią Kowalską , czy też Pana Smith'a z Panią Smith o ródne rzeczy na świecie .

 

Chociażby kto wie za parę miesiąc kto zasiądzie na stole Prezydenta Białego Domu : Clliton, czy Trump? Osobiście kibicuję Hillary, ale chociaż innaczej się pisze nazwisko Trump, jak się mówi też bardzo reklamuje naszej sprzedaży butów.

 

Wracają do naszego gdybania: czemuż nie obchodzić wszystkie święta i okazji? - Co prawda, Panowie wolą dostać butelka dobrego wina czy też drzeka piwa niż Czerwonego, czy też goździka? Ale niech tak będzie !!!!!

 

 

 

 

29-09-2016 10:30

Drodzy Kliencie !

 

Zapraszamy o obejrzenia i zamawiania towarów z naszej strony. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebook. Co prawda jesteśmy nową powstają stronę, ale ciągle staramy się udoskonalić i rozwijać się na potrzebę naszych Klientów.

 

Jeśli chodzi o sezon Jesienno-Zimowych, na razie mamy bardzo ładną pogodę słoneczną , w sam raz na wycieczki w górach, czy tez na joggingi w parkach miejskich. A więc pogoda w sam raz na tego roczne modne modele: Trekkingi i Trapery Damskie, Męskie, Młodzieżowe, czy też do wyboru Sneakersy. W ofercie też mamy również dużo Kowbojek lub Przejściówki z dziurami lub bez, do kostki lub do kolana.

pixel